کلینیک کاشت مو رویش سبز

كاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت مو در تهران ، کلینیک کاشت مو در تهران ، کاشت ابرو در تهران

خانه روش کاشت فوق ترکیبی

  کاشت مو به روش فوق ترکیبی

  یکی از معضلات بزرگ کسانیکه دارای سطح طاسی زیاد (بیشتر از ۱۰۰ سانتی متر مربع) می باشند و به ناچار به هنگام مشاوره با جراح پیوند مو نیاز به ۲ یا سه جلسه جراحی عادی (FUT یا FIT) برای پوشاندن سطح طاسی دارند ؛ تعدد دفعات عمل جراحی به فاصله ۶ ماه و مراجعات مکرر برای مشاوره های بعدی و وقت گذاشتن مجدد برای عمل جراحی می باشد. بسیاری از عزیزانی که بار اول برای جراحی مراجعه نموده و حداکثر ۳۰ تا ۳۵ درصد سطح طاسی خود را پیوند نموده اند و حال می بایستی برای پوشاندن ۳۰ درصد دیگر سر خود ۶ ماه دیگر مراجعه نمایندممکن است بنا بر دلایل مختلفی این امکان را نداشته باشند که مجددا این عمل را تکرار نمایند و بناچار قسمت وسیعی از سر دست نخورده و طاس باقی می ماند و بیمار چهره بدی پیدا خواهد کرد که چه بسا این عزیزان اکثرا بر این باورند که اگر عمل نمی کردند چهره طبیعی تری داشتند.

  همانطور که مستحضر هستید ما موفق و مفتخر گشتیم با ابداع روش ترکیبی و با پیوند ۱۲۰۰۰ تار مو فقط و فقط در یک جلسه مشکل بیساری از این عزیزان را مرتفع نمائیم.یعنی کسانیکه نیاز به دو جلسه عمل برای پوشاندن سطح طاسی خود داشتند توانستند با بهره گیری از این تکنیک در یک جلسه تمامی سطح طاس را پوشانده و به نتیجه دلخواه خود برسند.

  بعضی از دوستان که سطح طاسی زیادتری داشته و نیاز به ۳ جلسه جراحی عادی برای پوشاندن کل سطح خالی سر خود را داشتند و در حقیقت نیاز به تعداد بیشتر از ۱۲۰۰۰ تار مو داشتند نیز با استفاده از این تکنیک توانستند حداقل ۷۰ تا ۷۵ درصد سطح طاسی خود را پوشش داده و با پیوند ۱۲۰۰۰ تار مو در یک جلسه به نتیجه تقریبا دلخواه خود برسند ولی همیشه دوست داشتند که می توانستند مانند کسانیکه نیاز به ۲ جلسه پیوند عادی داشتند و با یک جلسه عمل ترکیبی تمامی سطح طاسی را می پوشاندند نیز کل سطح طاسی خود را پوشش می دادند و دارای تراکم بیشتری می شدند. این عزیزان برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود می بایستی حد اقل ۱۵۰۰۰ تار مو در یک جلسه پیوند می زدند که با عمل ترکیبی امکان پذیر نبود.

  حالا ما به اطلاع تمامی این عزیزان می رسانیم که با ابداع روش فوق ترکیبی به این آرزو جامه عمل پوشاندیم و حالا می توانند با بهره گیری از این تکنیک و با پیوند بیش از ۱۵۰۰۰ تار مو به نتیجه دلخواه خود برسند.
  حتی کسانیکه با یک جلسه ترکیبی و پیوند ۱۲۰۰۰ تار مو کل سطح خالی خود را پر می کرند نیز می توانند اکنون با استفاده از این تکنیک به تراکم بسیار بیشتری برسند.

  در روش فوق ترکیبی برای بیمار ابتدا یک عمل ترکیبی انجام شده و سپس ۱۰ روز بعد یک عمل FIT دیگر انجام می شود یعنی در اصل برای بیمار سه جلسه جراحی عادی انجام می شود.

  تمامی بیمارانیکه دارای سطح طاسی درجه ۵ به بالا یا بالای ۸۰ سانتی متر مربع می باشند کاندید عمل جراحی فوق ترکیبی می باشند.

  تماس و مشاوره رایگان