کلینیک کاشت مو رویش سبز

كاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت مو در تهران ، کلینیک کاشت مو در تهران ، کاشت ابرو در تهران

خانه روش کاشت میکروگرافت (کاشت DHI)

  روش کاشت میکروگرافت

  روش کاشت میکروگرافت (کاشت DHI)

  کم پشت بودن موی سر یکی از مشکلاتی است که افراد زیادی با آن رو به رو بوده و برای رفع آن روش‌ها و تکنیک‌های مختلفی را امتحان می‌کنند.
  و از بین تمامی روش های کاشت مو کاشت مو به روش میکروگرفت یکی از معروفترین ها و بی درد ترین ها محسوب میشود.

  برای انجام عمل نیز یکسری مقدمات و اقدامات اولیه لازم بوده و باید شرایط انجام عمل برای فرد مراجعه کننده وجود داشته باشد. با مراجعه به کلینیک‌های کاشت مو در ابتدا پزشک با معاینه‌های اولیه و در مراحل بعدی با انجام آزمایش‌های متعدد، مشخص می‌کند که آیا فرد مراجعه کننده واجد شرایط برای انجام عمل بوده یا خیر، در صورتی که شرایط لازم برای انجام کاشت مو فراهم باشد. پزشک متخصص با توجه به وضعیت تراکم، بانک مو و … روش‌ها یا متد‌هایی را به فرد پیشنهاد خواهد داد. فرد با بررسی روش‌ها یا متد‌های کاشت مو پیشنهادی از سمت پزشک روش مورد نظر خود را انتخاب خواهد کرد.
  متد‌ها و روش‌های مختلفی با توجه به پیشرفت‌های چشمگیر در زمینه کاشت وجود داشته که یکی از این روش‌ها ، روش کاشت میکروگرافت می‌باشد. روش کاشت میکروگرافت یکی از متد‌های جدید و پرطرفدار در زمینه کاشت مو به حساب می‌آید و در واقع روشی نوین و بروز‌تر و کم عارضه تری نسبت به روش‌های دیگر محسوب می‌شود.
  البته ناگفته نماند که این روش نیز ممکن است نکات منفی را برای فرد به همراه داشته باشد اما باید توجه داشت که در تمامی متد‌ها و روش‌ها هم نکات مثبت وجود دارد و هم نکات منفی، در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از بروز‌ترین ابزار‌های موثر و کارامد در روش میکروگرافت آشنا کنیم. که کم و کاستی‌های احتمالی که ممکن بود در حین و فرایند کاشت رخ دهد را به حداقل می‌رساند.

  کاشت گرفت مو با استفاده از دستگاه DHI:

  در واقع DHI یک روش کاشت به حساب آمده و در روش میکروگرفت استفاده داشه و در آن می‌توان جهت رویش مو‌ها و زاویه قرار‌گیری گرفت‌ها را در سر مشخص کرد. کاشت با استفاده از این دستگاه می‌تواند بر دقت کاشت مو افزوده و با استفاده از این دستگاه در روش میکروگرفت می‌توان شاهد رشد بالای 80% نسبت به سایر روش‌ها بود. مزیت دیگری که این نوع روش کاشت به همراه دارد، ایجاد خط رویش بسیار طبیعی‌تر و دقیق‌تر از سایر روش‌های کاشت در متد‌های مختلف می‌باشد.
  اما چگونگی عملکرد این دستگاه، بعضی از افراد ممکن است این روش کاشت را یک متد جداگانه در برداشت و کاشت مو بدانند. اما باید بدانید که روش برداشت گرفت‌های مو از بانک مو یا نقاط مشخص شده تنها با تکیه بر دو روش کلی FUT و FIT صورت می‌گیرد. که در روش FUT گرفت‌های مو از سر فرد به صورت یک نوار باریک از پشت سر برداشت می‌شود و در روش FIT نیز عمل برداشت به صورت دانه، دانه صورت میگیرد.
  همانطور که اشاره کردیم استفاده از دستگاه جدید و بروز DHI تنها یک ابزار برای بهبود عملکرد در فرایند کاشت بوده و متد کاشت مو محسوب نمی شود. این دستگاه با دقت و ظرافت بسیار بالا و از همه مهم‌تر با سرعت بسیار بالا عمل کاشت مو را انجام داده و به فرد این امکان را خواهد داد که نه تنها از دقت بالا و ظرافت در کاشت مو‌های خود برخوردار باشد بلکه جهت و زاویه گرفت‌های کاشته شده نیز به دقت تعیین شود و در عین حال از سرعت بالا و کمترین زمان ممکن برای کاشت مو نیز بهره مند شود.

  نکاتی در رابطه با روش کاشت میکروگرافت با استفاده از دستگاه DHI:

  نکاتی در رابطه با نحوه عملکرد یا به طور کلی دستگاه DHI وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت . اولین نکته‌ای که در رابطه با این دستگاه وجود دارد سایز‌های دستگاه‌های DHI می‌باشد و سایز‌ها نیز بسته به استفاده این دستگاه در نقاط مختلف بوده که با توجه به اینکه برای ابرو، مو یا … قرار است مورد استفاده قرار بگیرد سایز آنها نیز بسته به نوع استفاده متغیر می‌باشد.

  یکی از نکاتی که شاید مهمترین آنها نیز به حساب بیاید، راحتی بیمار در حین عمل و بعد از عمل می‌باشد. در کاشت مو میکروگرفت یکی از مسائلی که خیلی مورد اهمیت واقع می‌شود و همین مسئله نیز دلیل استقبال از این روش می‌باشد، زمان کمتر سهولت و عوارض کمتر بعد از عمل بوده که با استفاده از این ابزار و بالا‌تر رفتن دقت و سرعت و … دیگر جای صحبتی باقی نمی ماند. و یکی از مزیت‌های ارزشمند این نوع کاشت مو با استفاده از دستگاه DHI پرت یا له نشدن گرفت‌های مو بوده و همانطور که مستحضر هستید در بسیاری از روش‌ها ممکن است درصدی از گرفت‌های خارج شده در حین کاشت از دست بروند یا له شوند، در این روش بر خلاف احتمالاتی که در روش‌های دیگر وجود دارد از له شدن و از دست رفتن گرفت‌های مو خبری نبوده و بازده بسیار بالا‌تر خواهد رفت.

  فرایند کاشت مو با با بی حس کردن ناحیه جلوی سر فرد با استفاده از دستگاه مخصوص به نام درمو جت صورت میگیرد، که در آن از هیچ سورن استفاده نخواهد شد و با استفاده از تکنولوژی بسیار پیشرفته و کاملا بی خطر به کار رفته در این دستگاه عمل بی حسی انجام می‌شود. و مزیت‌هایی که این دستگاه در خود جای داده باعث می‌شود تا به صورت سریع و بدون درد بی حسی انجام شده هیچگونه درد و جای اسکار را برای فرد به همراه نداشته باشد.

  در مرحله بعد نیز با استفاده از دستگاه DHI یا ایمپلنتر گرفت‌های مو در نواحی مشخص با تراکم بسیار بالا و به صورت کاملاً طبیعی کاشته خواهند شد و نکته مثبت اصلی نیز در به جا ماندن جای اسکار و زخم به صورت بسیار ناچیز و جزیی در سر فرد می‌باشد. تمامی این مواردی که به آنها اشاره شد باعث می‌شود تا استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های کاشت مو با استقبال بسیار زیادی همراه باشد و طبیعی‌ترین خط رویش، بالا‌ترین تراکم و کم عارضه‌ترین در زمینه کاشت مو به حساب بیاید.

  اما جا دارد که این مسئله را خاطر نشان کنیم که استفاده از این دستگاه در کاشت گرفت‌های مو در سر فرد علاوه بر نکاتی که در بالا به آنها اشاره کردیم، دقت و سرعت بالا را در عین حفظ کیفیت کاشت به همراه دارد، تا بعد از عمل ضمن نتیجه‌ای خوب و رضایت بخش، فرد عوارض و دوران نقاهت بسیار کمتری را تجربه کند.

  ساعات کاری

  شنبه - چهار شنبه17.00 – 9.00
  پنج شنبه14.30 – 9.00
  جمعه تعطیل

  درخواست مشاوره رایگان

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  در ادامه شما را به مطالعه مقاله هزینه کاشت مو و کاشت ابرو و انواع روش های کاشت مو دعوت میکنم

  تماس و مشاوره رایگان