کلینیک کاشت مو رویش سبز

كاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت مو در تهران ، کلینیک کاشت مو در تهران ، کاشت ابرو در تهران

خانه هزینه کاشت مو

  هزینه کاشت مو و هر آنچه موثر است بر این امر

  پایین بودن قیمت کاشت مو در ایران نسبت به سایر کشورها

  در کشور ما قیمت کاشت مو و به نسبت کشور های همسایه و اروپایی بسیار پایین تر بوده و بالا بودن قیمت دلار و کم ارزش بود ریال در کشور باعث شده تا بسیاری از متقاضیان از کشور های دور یا مجاور برای عمل زیبایی کاشت مو به کلینیک کاشت مو در تهران و یا سایر شهر ها مراجعه کنند ، جدا از بحث هزینه کاشت مو یکی دیگر از دلایلی که باعث شده تا یکی از کشور های مطرح در این زمینه باشیم ، وجود پزشکان ماهر و با تجربه در امر کاشت مو است.
  دلیل آن نیز واضح می باشد عمل ها متعدد و درخواست های زیاد در زمینه کاشت مو و کاشت ابرو در تهران باعث شده تا پزشکان و متخصصان ما در این زمینه مهارت ، تجربه و علم بالایی داشته و در مقایسه با دیگر کشور های اروپایی در این زمینه از جایگاه ویژه و مهمی برخوردار هستیم ، ناگفته نماند که مهد عمل زیبایی کاشت مو اروپا بوده و یکی از پیشتازان در این عرصه هستند.
  هزینه کاشت مو سر به عواملی نظیر کیفیت و استفاده از تجهیزات و متد های مختلف بستگی دارد.

  پزشکان مجرب و بهره گیری از آخرین متدهای کاشت

  جالب است بدانید که پزشکان بسیار کمی در زمینه کاشت مو هستند که عمل زیبایی را شخصاً و با بهره گیری از آخرین متد های روز و دستگاه های پیشرفته انجام میدهند و هرچه این متد ها و دستگاه هایی که در حین عمل استفاده می شود دقیق و پیشرفته تر باشد در هزینه کاشت مو نیز تاثیر مستقیمی دارد.
  سالانه افراد زیادی را شاهد هستیم که به مراکز معتبر کاشت مو در ایران مراجعه می کنند و از کاشت مو خود ابراز نارضایتی میکنند و زمانی که علت را از آنها جویا می شویم متوجه می شویم که با مراجعه به پزشکان بدون تجربه و علم کافی و با مراجعه به مراکز نا معتبر ، دچار مشکلاتی نظیر برداشتن گرافتهای متعدد از بانک موی فرد و کاشتن گرافتهای برداشته شده در نواحی طاس و عدم رویش مو در نواحی کاشته شده و یا رویش به صورت عروسکی یا به اصطلاح به صورت مسواکی و … شده و برای اصلاح آن اقدام کرده اند

  دلایل قیمت دهی های متفاوت برای کاشت مو

  از سوی دیگر قیمت و هزینه ها اعلام شده از سوی کلینیک کاشت مو می تواند بر اساس؛ تعداد گرافت ها برداشته شده و کاشته شده ، میزان وسعت طاسی که در سر وجود داشته و کاشت باید در آن محل انجام شود و انواع روش های کاشت مو از جمله fit ، fut و … باشد که مراکز کاشت مو در تهران و سایر شهر ها سیاست های کاری و نحوه ی قیمت گذاری متفاوتی نسبت یکدیگر دارند.

  قیمت کاشت مو در روش های مختلف

  قیمت کاشت مو به فاکتور های زیادی بستگی دارد که به چند نمونه آن ها در ادامه خواهیم پرداخت یکی از مهمترین فاکتور ها روش کاشت مو است ،روش های مختلف هزینه های متفاوتی را برای فرد متقاضی به همراه خواهد داشت .
  ناگفته نماند که کلینیک ، شهر و یا منطقه ای که در آن اقدام به کاشت مو می کنید نیز بی تاثیر در هزینه و قیمت نهایی نیست ، بسیاری از افراد به خاطر همین موضوع اقدام به کاشت مو در شهر های دیگر می کنند تا این امر هزینه کمتری را برای فرد مراجعه کننده در بر داشته باشد اما باید به این مسئله نیز توجه داشت که شما نه تنها هزینه عمل و مراقبت های بعد عمل را باید پرداخت کنید بلکه باید هزینه های رفت و آمد زیادی را نیز به هزینه های جاری خود اضافه کنید به عنوان مثال برای چکاپ و آزمایش های قبل از عمل نیاز به رفت و آمد های متعددی دارید.

  اعتبار مرکز و کیفیت کاشت مو

  همانطور که اشاره کردیم هزینه عمل با پزشک متخصص در این امر و مراکز معتبر کاشت مو نیز ارتباط مستقیم دارد . مسئله بسیار مهم در کاشت مو کیفیت کار است کیفیت کار نیز با تجربه و متد های پزشک مورد نظر رابطه مستقیم دارد بدیهی است به میزانی که کیفیت عمل کاشت مو بالا برود هزینه نیز به همین میزان افزایش خواهد داشت.
  به عنوان مثال در روش SUT هزینه کاشت مو به وسعت ریزش مو سر فرد بستگی دارد و معمولاً به صورت تقریبی هزینه آن بین ۳.۵ تا ۵.۵ میلیون تومان می باشد . البته هزینه این روش نسبت به دقت و موثر بودن آن بسیار معقول بوده و سرعت بالا این روش ( انجام عملیات کاشت در یک جلسه ) در خصوص عملیات کاشت در پایین آمدن هزینه آن بی تاثیر نیست.

  مشاوره رایگان

   تماس و مشاوره رایگان