کاشت ابرو در تهران - جدیدترین متد های کاشت ابرو

خانه کاشت ابرو در تهران – جدیدترین متد های کاشت ابرو

  کاشت ابرو در تهران - جدیدترین متد کاشت ابرو

  کلینیک کاشت مو رویش سبز اولین و برترین کلینیک کاشت ابرو در ایران میباشد که در ۲۰ سال گذشته تا کنون بالای ۵۰۰۰ عمل موفق و رضایت بخش کاشت ابرو داشته است.

  بزرگترین تفاوت کاشت ابرو رویش سبز با بقیه کلینیک ها ، روش ابداعی این کلینیک است که در آن خواب ابرو تنظیم میشود و ابرو ها کاملا حالت طبیعی دارند.

  ابروهای ما نقش مهمی در اعتماد به نفس ما ایفا می کنند. به همین دلیل، هم برای زنان و هم برای مردان که از ریزش بیش از حد موهای ابرو رنج می برند ، می توانند باعث از دست دادن اعتماد به نفس و در عزت نفس خود بشود ، به همین دلیل امروزه کاشت ابرو و پیوند موی طبیعی ابرو بسیار محبوب شده است.

  برای انجام دادن کاشت ابرو معمولا مقداری از بانک مو یا دهنده مو زیر نظر پزشک متخصص برداشته و پس از فرایند تنظیم خواب ابرو که سبب طبیعی جلوه دادن پیوند میشود، کاشت صورت میگیرد.

  در حال حاضر انواع روش های کاشت ابرو در کلینیک تخصصی ابرو رویش سبز  با مجربترین کادر، کمترین هزینه و بهترین کیفیت قابل انجام است.

  در ۵ روز بدون هیچ نشانه از کاشت به ابرو دلخواه خود برسید :

  روش های درمانی این عمل سریع و بی درد است، هر چند امکان ایجاد ورم و کبودی در اطراف چشم‌ها برای ۳ تا ۴ روز پس از عمل جراحی وجود دارد، اما در روز پنجم معمولاً هیچ نشانه ای از پیوند موی طبیعی ابرو در صورت بیمار مشاهده نمی‌شود و ظاهر جدید ابرو برای سایرین جلب توجه خواهد کرد.

  از آن جا که این عمل بسیار حساس و تخصصی می باشد میزان عوارض کاشت ابرو و دوره بهبودی آن به تخصص و مهارت تکنسین های کاشت، ابزار و دستگاه های استفاده شده در کلینیک کاشت بستگی دارد.

  هزینه کاشت ابرو

  هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرستان ها داری تعرفه های معینی است که بسته به عوامل گوناگون که در مقاله بعدی به شما توضیح خواهیم داد، تعیین می شود .

  مقاله هزینه کاشت ابرو  و هزینه کاشت مو را مطالعه کنید

  مشاوره رایگان

  اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید تا مشاوران کلینیک در نزدیک ترین زمان با شما تماس بگیرند

   تماس و مشاوره رایگان