کاشت ابرو در تهران - جدیدترین متد های کاشت ابرو

خانه کاشت ابرو در تهران – جدیدترین متد های کاشت ابرو

  کاشت ابرو در تهران - جدیدترین متد های کاشت ابرو

  ابروهای ما نقش مهمی در زندگی روزمره ایفا می کنند. آنها به ما کمک می کنند تا از طریق چهره ها ارتباط برقرار کنیم و از چشمانمان در برابر آب ، عرق و سایر بقایای بدن محافظت کنیم و در سالهای اخیر ، آنها مرکز بسیاری از گرایش های زیبایی بوده اند. به همین دلیل ، هم برای زنان و هم برای مردان که از ریزش بیش از حد موهای ابرو رنج می برند ، می توانند باعث از دست دادن اعتماد به نفس و در عزت نفس خود بشود ، به همین دلیل امروزه کاشت ابرو و پیوند موی طبیعی ابرو  بسیار محبوب شده است.

  به این منظور کاشت مو های ناحیه ابرو با روش های نوین بسیار جواب بخش بوده است. از این جهت پیوند موی طبیعی ابرو و یا پرپشت کردن ابرو به کلینیک های تخصصی کاشت مراجعه می کنند.
  ‎در پیوند موی طبیعی ابرو معمولا مقداری از موهای بالای گوش ها برداشته و سپس در محل ابرو ها کاشت و پیوند زده می شود. این کار با روش های مختلف انجام میشود. در حال حاضر انواع روش های کاشت ابرو در کلینیک های کاشت ابرو معتبر در ایران قابل انجام است.

  از روش های کاشت ابرو میتوان به کاشت ابرو به روش FUE
  جدیدترین و کامل ترین روش بین الملی کاشت ابرو در دنیا، کاشت ابرو به روش ‪FUE‬ است که در این روش دیگر به جلسات متعدد نیاز نبوده و خط رویش ابرو و همچنین مدل ابرو طبق خواسته فرد طراحی و اجرا می شود. روش ‪FUE‬ ، دوره نقاهت و همچنین تورم در صورت و چشم ها را ندارد . خبر خوش آنکه حتی کسانی که قبلا ابرو های خود را تتو یا هاشور زده ان نیز میتوانند از روش ‪FUE‬  برای کاشت استفاده کنند.
  این روش کاشت ابرو در تهران در کلینیک کاشت ابرو رویش سبز معتبر با نتایج قابل ملاحظه ای انجام می شود. شما میتوانید جهت کسب اطلاع بیشتر از عمل کاشت ابرو به روش FUE با کارشناسان کلینیک کاشت ابرو رویش سبز تماس  حاصل فرمایید.

   

  کاشت مو در تهران

  بهبودی بعد از عمل کاشت ابرو :

  روش های درمانی این عمل سریع و بی درد است، هر چند امکان ایجاد ورم و کبودی در اطراف چشم‌ها برای ۳ تا ۴ روز پس از عمل جراحی وجود دارد، اما در روز پنجم معمولاً هیچ نشانه ای از پیوند موی طبیعی ابرو در صورت بیمار مشاهده نمی‌شود و ظاهر جدید ابرو برای سایرین جلب توجه خواهد کرد.

  از آن جا که این عمل بسیار حساس و تخصصی می باشد میزان عوارض کاشت ابرو و دوره بهبودی آن به تخصص و مهارت تکنسین های کاشت، ابزار و دستگاه های استفاده شده در کلینیک کاشت بستگی دارد.

  هزینه کاشت ابرو

  هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرستان ها داری تعرفه های معینی است که بسته به عوامل گوناگون که در مقاله بعدی به شما توضیح خواهیم داد، تعیین می شود .

  مقاله هزینه کاشت ابرو  و هزینه کاشت مو را مطالعه کنید

  ساعات کاری

  شنبه - چهار شنبه19.00 – 10.00
  پنج شنبه14.30 –10.00
  جمعه تعطیل

  درخواست مشاوره رایگان

   تماس و مشاوره رایگان