کلینیک کاشت مو رویش سبز

كاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت مو در تهران ، کلینیک کاشت مو در تهران ، کاشت ابرو در تهران

خانه کاشت مو به روش ترکیبی

  کاشت مو به روش ترکیبی

  همواره برای بسیاری از دوستان که دارای طاسی کامل بوده و مشکلاتی از قبیل ضیق وقت، دوری راه، مشکلات کاری و….اجازه عمل کاشت مو را که به طور معمول ۲ یا ۳ جلسه به فواصل ۶ ماه انجام میگیرد به ایشان نمی دهد، این سوال مطرح بوده است که چطور می توان فقط و فقط در یک جلسه این عمل را انجام داد و تمامی سر را در یک جلسه پیوند زد.

  حال ما به این آرزو جامه عمل پوشاندیم.پزشکان کلینیک کاشت مو رویش سبز پس از سالها مطالعه و تحقیق و مشقت فراوان موفق گردید برای اولین بار در تاریخ کاشت مو با ترکیب دو روش FUT و FIT روش جدیدی را به نام روش ترکیبی ابداع نماید. با بهره گیری از این تکنیک ما قادر خواهیم بود فقط و فقط در یک جلسه ۱۵۰۰۰ تار مو به سر بیماران پیوند بزنیم.

   

  این عمل ممکن است یک یا دو روز طول بکشد. ابتدا عمل FUT انجام گرفته و بلافاصله عمل FIT شروع می شود. با این اوصاف ما قادر خواهیم بود دو تا سه برابر آنچه که تا به حال امکان پذیر بوده است را به سر بیماران پیوند بزنیم.

   

  با استفاده از این تکنیک بیماران عزیز دیگر نیازی به تکرار عمل های جراحی و غیر جراحی نخواهند داشت و فقط با یکبار مراجعه به کلینیک کاشت مو در تهران مشکل طاسی خود را حل می نمایند.

  کلینیک کاشت مو جردن ما یکی از مجهزترین کلینیک های کاشت مو در ایران میباشد که با تماس با مشاوران کلینیک از هزینه کاشت مو و انواع روش های کاشت مو و روشی که مناسب شماست با توجه به عکس های ارسالی شما ، تمامی اطلاعاتی که شما نیاز دارید را در اختیار شما میگذارند.

  تماس و مشاوره رایگان