کاشت مو به روش FUT

خانه کاشت مو به روش FUT

  کاشت مو به روش FUT

  بعد از رشد موها خبره ترین چشم ها پی به پیوندی بودن موها نخواهند برد. ما تضمین می دهیم کاشت مو به روش fut یکی از بهترین هاست

  کاشت مو به روش fut برای اولین بار در ایران و آسیا با استفاده از تكنیكهای FUT، BHT، MUG، FIT بیماران خود را درمان نموده است و توانسته است با استفاده از تركیبی از این روشها نتایج رضایت بخشی را برای بیماران خود به ارمغان آورد که بین این روش ها کاشت مو به روش fut بسیار مورد توجه واقع شده.

  کاشت مو به روش fut یك جراحی ساده سرپائی، بدون بیهوشی، همراه با بی حسی موضعی می باشد و بیمار هیچ دردی را تجربه نخواهد كرد. این عمل حدود ۵-۴ ساعت طول می كشد.در طی عمل جراحی به دفعات از بیمار پذیرائی به عمل آمده و می توانند مشغول تماشای تلویزیون و یا مطالعه باشند و اوقات لذت بخشی را تجربه خواهند كرد.

  بلافاصله بعد از کاشت مو به روش fut، بیمار بدون پانسمان مرخص شده و به محل كار یا زندگی خود باز می گردد. پس از عمل پوست سر مختصری قرمز می گردد كه ۲۴ ساعت بعد از عمل این قرمزی رفع می گردد و در این مدت بیماران می توانند از یك كلاه برای پوشش ناحیه بهره ببرند.جهت سهولت و رفاه حال ، لطفا بیماران محترم یک کلاه تنیس در روز عمل همراه خود داشته باشند.

  شرایط بیمار

  بیمار ۴۸ ساعت بعد از عمل قادر به استحمام می باشد. جهت رفاه حال بیماران یک DVD آموزشی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی مربوط به دستورات ۱۰ روز بعد از عمل و نحوه شستشوی سر در اختیار ایشان قرار می گیرد. پس از ۱۰ روز بیمار می تواند مطابق معمول استحمام نماید.

  برای اولین بار در جهان کاشت مو به روش fut با ابداع روش جدیدی، از تورم اطراف پیشانی و چشم بعد از عمل جلوگیری کرده اند که خوشبختانه این روش اکنون در تمامی جهان مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین تورم بعد از عمل دیگر معنای خارجی نخواهد داشت.

  موهای كاشته شده به سرعت و چند ساعت بعد از کاشت مو به روش fut شروع به رشد كرده و تا ۱۴ روز پس از عمل ممکن است ۲ تا ۳ میلی متر رشد نمایند ولی در عرض ۳-۴ هفته بعد از عمل می ریزند و مجددا از ماه سوم بعد از عمل برای همیشه موهای پیوندی رشد خود را آغاز نموده و دیگر ریزش پیدا نمی كنند.

  ظاهر بیمار

  چهره بیمار ده روز بعد از عمل به حالت عادی بر می گردد.بیماران تهرانی و كسانیكه به مطب دسترسی دارند می بایستی ده دوز بعد از عمل برای كشیدن بخیه به مطب مراجعه نمایند ولی بیماران شهرستانی بدلیل استفاده از نخ های بخیه قابل جذب نیازی به مراجعه بعدی ندارند .

  ناحیه پشت سر بیمار ممكن است دچار مختصری بی حسی شود كه معمولا در عرض ۵-۱ ماه بعد از عمل رفع می گردد. چنانچه بیمار نیاز به جلسه پیوند بعدی داشته باشد، حداقل زمان بین ۲ جلسه، ۶ ماه می باشد.کاشت مو به روش fut در حال حاضر بدلیل ایجاد تراكم بسیار زیاد و احتمال زنده ماندن بافتهای پیوندی تا حدود ۹۷ درصد، ارجح ترین روش پیوند مو می باشد. اكثر جراحان دنیا ترجیحا از این روش استفاده می كنند.

  روش کاشت مو

  در این روش برشی روی ناحیه دهنده یا Donor در پشت سرداده می شود كه اندازه این برش به عرض ۲-۵/۱ سانتی متر و طول دلخواه بنا به نیاز بیمار می باشد. بلافاصله بعد از برش هیچ شخصی متوجه خط برش پشت سر نخواهد شد.محل عمل به صورت یک خط بسیار باریک زیر موها پنهان خواهد شد که با تراشیدن موها مانند سربازان ممکن است خود را نشان دهد.سپس بافت برداشت شده از پشت سر بیمار توسط میكروسكوپهای بسیار اختصاصی به واحد فولیكولی یا گرافت های فولیكولی تقسیم می شوند. هر گرافت می تواند شامل ۱ یا ۲ یا ۳ یا ۴ تار مو باشد.

  گرافت

  با استفاده از میكروسكوپهای اختصاصی كاشت مو، ما قادر هستیم از هر سانتی متر مربع این بافت، تعداد ۹۵ – ۸۵ گرافت تهیه نمائیم در حالیكه در مطب هائی كه از میكروسكوپ بهره مند نیستند، حداكثر می توانند ۴۵-۳۵ گرافت تهیه كرده و مابقی گرافتها زایل میگردند.پس از آماده كردن گرافت های فو لیكولی در محلولهای خاص، دکتر کلینیک رویش سبز با طراحی كلاسیك و استاندارد خود نقشه پیوندی جذابی را برای هر بیمار به صورت اختصاصی طراحی می كنند.

  پیوند واحدهای فولیكولی در ناحیه خط پیشانی به صورت میكروسكوپیك و تار به تار می باشد بطوریكه بعد از رشد موها، خبره ترین چشم ها متوجه پیوندی بودن موهای پیشانی نمی شوند. برای پیوند قسمتهای میانی و پشت سر از گرافت های ۲ یا ۳ یا ۴ تار مو استفاده می كنیم.

  امروزه با توجه به پیشرفت سریع علم پیوند مو، جهت ایجاد تراكم بیشتر در ناحیه میانی و جلوی سر از تركیب گرافتها به صورت Family graft، Recombinant، Slit graft و Slot graft استفاده می كنند كه نتایج رضایت بخش تری را برای بیمار به همراه دارد.

  ساعات کاری

  شنبه - چهار شنبه17.00 – 9.00
  پنج شنبه14.30 – 9.00
  جمعه تعطیل

  درخواست مشاوره رایگان

   تماس و مشاوره رایگان