درباره کلینیک کاشت مو و پوست رویش سبز

کلینیک رویش سبز به عنوان اولین و یکی از برترین کلینیک‌های پوست، مو، زیبایی، پیوند مو طبیعی، لیزر، ژل و بوتاکس در ایران با بهره گیری از پیشرفته‌ترین و مدرن ترین امکانات و تجهیزات تشخیصی و درمانی و با همکاری پزشکان مجرب و متخصص در زمینه پوست ، مو و پیوند مو در خدمت شما می‌باشد.

اين مركز تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با شماره مجوز ۲۱۹۶۳۳-۳ ؛ خدمات زیبایی و مراقبتی پوست را توسط متخصصين رشته درماتولوژی و اعضای هیات علمی دانشگاه ارائه می‌دهد.

چرا رویش سبز بهترین معتبرترین قابل‌اعتمادترین منصف‌ترین باتجربه‌ترین است!

اولین در ایران

اولین مجموعه کاشت مو در ایران با سابقه‌ای بیش از سه دهه

مشاوره غیرحضوری

مشاوره تلفنی و تصویری بدون نیاز به حضور در مجموعه رویش سبز

خدمات ۲۴ ساعته

خدمات شبانه‌روزی تخصصی رویش سبز، انتخاب زمان را آسان‌تر می‌کند.

قیمت مناسب

قیمت‌های منصفانه و قابل اعتماد

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

برای ثبت درخواست مشاوره رایگان و تماس کارشناسان با شما کلیک کنید و فرم را تکمیل نمایید.
↓ کلیک کنید ↓

تیم حرفه‌ای

تیمی از متخصصین و افراد متعهد و باتجربه یکی از دلایل رضایت بالای مراجعه‌کنندگان مجموعه رویش سبز است

چشم انداز

کسب عنوان برترین کلینیک زیبایی کاشت مو و ابرو تا افق 1410 با تکیه بر برند استراتژیک رویش سبز، بهره بردن از برترین متخصصان این حوزه و گسترش مداوم زیرساخت های لازم.

ماموریت

ما مهم ترین ماموریت خود را افزایش دسترسی هم وطنان خود به خدمات زیبایی و ارائه یک تجربه­ ی لذت بخش به ایشان دانسته  مسیر دستیابی به آن فراهم نمیشود جز با دسترسی سهل به خدمات زیبایی، آموزش پرسنل متخصص، مهیا نمودن زیرساخت های لازم گسترش خدمات زیبایی.

ارزش های سازمان

مشتری مداری

رضایت حداکثری مشتریان

رقم زدن تجربه منحصر به فرد

نتیجه گرایی

بهبود مستمر

نوآوری های تخصصی

بیانیه ارزش

از زمان تاسیس مجموعه رویش سبز مشتری مداری جزء ارکان اصلی فعالیت ما بوده است در کلینیک زیبایی و کاشت مو رویش سبز رشد مداوم این فرهنگ سبب بروز رضایت مندی مشتریان ما شده است. حفظ این رضایت مندی در طول سالیان فعالیت ما میسر نمی شد جز با بهبود مستمر فرآیندهای کاری و همچنین نوآوری های تخصصی در بهبود شرایط عمل های کاشت مو و زیبایی که ماحصل آن تجربه منحصر به فرد مشتریانمان را به همراه داشت ما در تمامی زمان فعالیت خود از زمانی که نخستین کلینیک کاشت مو در ایران بوده ایم تا اکنون که با سابقه ترین کلینیک کاشت مو و زیبایی کشور عزیزمان هستیم به دنبال دستیابی به نتایج مطلوب ویژه چه از منظر عمل های کاشت مو و زیبایی چه از جهت فعالیت های حرفه ای خود بوده ایم و مفتخریم که همواره به عنوان چراغ راه در فضای کسب و کار خود روشنایی بخش مسیر حرکت همکاران دیگر بوده ایم.

درخواست مشاوره رایگان و ویزیت

Rooyesh Sabz