میکرودرم ابریژن

همین الان شماره خود را وارد کنید تا از تخفیفات لحظه ای مطلع شوید

Mesotherapy
icon-microdermabrision

میکرودرم ابریژن در تهران

ميكرودرم ابریژن Microdermabrasion چیست؟

امروزه ميكرودرم ابریژن به عنوان بدون عارضه ترين و مؤثرترين روش درماني براي بسياري از ضايعات پوستي مي باشد.اين روش غير تهاجمي ترين ، بهداشتي ترين ، ايمن ترين و آسان ترين روش لايه برداري پوست است .
ميكرودرم ابریژن به روش سند بلاست عمل كرده و از طريق پاشيدن تحت Force كريستال هاي اكسيد آلومينيوم ( كروندوم ) روي سطح پوست لايه برداري مي كند .
اين دستگاه براي افراد با جاي زخم هاي قديمي ، جاي جوش ، و چروك هاي ظريف و سطحي مناسب مي باشد .در اين روش با تحريك فيبرو پلاست ها و كلاژن سازي ؛ پوست شاداب تر و جوان تر مي گردد.

میکرودرم‌ابریژن برای بهبود چه مشکلاتی استفاده می‌شود؟

هزینه میکرودرم ابریژن
هزینه میکرودرم ابریژن در تهران و شهرستان‌ها دارای تعرفه‌های متفاوتی بسته به نوع درمان می‌باشد که پس از ویزیت و مشاوره رایگان اعلام خواهد شد.

پرسش‌های متداول میکرودرم ابریژن

متاسفانه نه زیرا تا زمانی که یک ماده را برای بیمار تزریق نکنیم، نمی‌توانیم متوجه شویم که به آن حساسیت دارد یا نه. البته اگر خود بیمار بگوید بدنش به ماده خاصی مانند ماینوکسیدیل حساسیت دارد، برایش تزریق انجام نخواهیم داد.

پزشکان می‌توانند خودشان مواد مختلفی مانند ویتامین‌ها و داروها را با یکدیگر ترکیب کنند، اما تهیه ترکیب‌های آماده، دردسر ترکیب داروها را از بین می‌برد و احتمال آلوده شدن میکروبی ترکیب هم به حداقل می‌رسد. این کار برای پزشک و بیمار از نظر بهداشتی و سلامت، بهتر و ساده‌تر است.

این روش برای جلوگیری از ریزش مو ، رشد مجدد موها ، ازبین بردن چربی های موضعی ، جوانسازی پوست ، از بین بردن لک‌های پوستی ، لک‌های بارداری، لیفتینگ پوست و ذوب کردن سلولیت‌ها مناسب است.

نه. البته میزان پاسخگویی و عوارضش از فردی به فرد دیگر متفاوت است و قابل‌تشخیص هم نیست. مثلا ممکن‌است درمان لک‌ها با مزوتراپی برای یک بیمار خوب و موثر باشد و برای بیمار دیگری نه.