کاشت ابرو

همین الان شماره خود را وارد کنید تا از تخفیفات لحظه‌ای کاشت ابرو مطلع شوید

Eyebrow Transplant
eyebrow-transplant

کاشت ابرو در تهران

جدیدترین متد کاشت ابرو

کلینیک تخصصی رویش سبز اولین و برترین کلینیک کاشت ابرو در ایران است که در ۲۰ سال گذشته تاکنون تجربه‌ی انجام بیش از ۵۰۰۰ عمل موفق و رضایت بخش کاشت ابرو را دارد.

مهم‌ترین مزیت کاشت ابرو در کلینیک رویش سبز در مقایسه با سایر کلینیک‌ها، استفاده از روش ابداعی و پیشرفته‌ی این کلینیک است که در آن خواب ابرو تنظیم شده و نتیجه‌ی حاصل از آن، ابروهایی با تراکم مناسب و حالتی کاملاً طبیعی است.

جشنواره پاییزه کاشت ابرو

کاشت ابروی کاملاً طبیعی با متد اختصاصی کلینیک رویش سبز برای خواب ابرو

ابروهای ما نقش مهمی در اعتماد به نفس ما ایفا می‌کنند. در بسیاری از مواقع بانوان و آقایانی که از ریزش بیش از حد موهای ابرو خود رنج می‌برند، ممکن است اعتماد به نفس خود را از دست بدهند، به همین دلیل امروزه کاشت ابرو و عمل پیوند طبیعی ابرو بسیار محبوب و رایج شده است.

برای انجام عمل کاشت ابرو معمولا مقداری از بانک مو یا ناحیه اهداکننده‌ی مو زیر نظر پزشک متخصص برداشت شده و پس از فرایند تنظیم خواب ابرو که سبب طبیعی جلوه داده شدن نتیجه‌ی پیوند می‌شود، کاشت صورت می‌گیرد.

در حال حاضر انواع روش‌های کاشت ابرو در کلینیک تخصصی رویش سبز  با کادر مجرب، پرسنل متخصص، کمترین هزینه و بهترین نتیجه قابل انجام است.

فقط در 5 روز پس از کاشت ابرو به نتیجه‌ دلخواه خود برسید!

روش‌های درمانی عمل کاشت ابرو سریع و فاقد درد است؛ هر چند وجود ورم و کبودی در اطراف چشم‌ها برای ۳ تا ۴ روز پس از عمل جراحی امری طبیعی است، اما در روز پنجم معمولاً هیچ نشانه‌ای از پیوند طبیعی ابرو در صورت مشاهده نمی‌شود و ظاهر جدید ابرو برای سایرین جلب توجه خواهد کرد.

از آن جا که فرایند عمل کاشت ابرو بسیار حساس و تخصصی است، میزان عوارض و دوره‌ی بهبودی آن به تخصص و مهارت تکنسین‌های کاشت، ابزار و دستگاه‌های استفاده شده در کلینیک کاشت بستگی دارد.

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرستان‌ها داری تعرفه‌های معینی است که بسته به عوامل گوناگون که در مقاله بعدی به شما توضیح خواهیم داد، تعیین می شود.

 

پرسش‌های متداول کاشت ابرو

قطع کردن مصرف دخانیات

قطع مصرف مکمل‌های ویتامین

قطع مصرف آسپیرین

قطع مصرف مشروبات الکلی

مشورت با پزشک

استراحت مناسب شب قبل از عمل

استحمام در روز کاشت ابرو

خیر، انجام دادن عمل کاشت ابرو به طور سرپایی انجام می‌شود و نیاز به بستری شدن ندارد.

ماندگاری کاشت ابرو دائمی است و نتایج طبیعی‌تری برای متقاضی حاصل می‌کند. اگر چه سابقه‌ی کاشت مو به زمان‌های طولانی‌تری برمی‌گردد،