کاشت ابرو

همین الان شماره خود را وارد کنید تا از تخفیفات لحظه ای مطلع شوید

Eyebrow Transplant
eyebrow-transplant

کاشت ابرو در تهران

جدیدترین متد کاشت ابرو

کلینیک کاشت مو رویش سبز اولین و برترین کلینیک کاشت ابرو در ایران میباشد که در ۲۰ سال گذشته تا کنون بالای ۵۰۰۰ عمل موفق و رضایت بخش کاشت ابرو داشته است.

بزرگترین تفاوت کاشت ابرو رویش سبز با بقیه کلینیک ها ، روش ابداعی این کلینیک است که در آن خواب ابرو تنظیم میشود و ابرو ها کاملا حالت طبیعی دارند.

جشنواره پاییزه کاشت ابرو

ابروهای کاملا طبیعی با متد اختصاصی کلینیک رویش سبز برای خواب ابرو
ابروهای ما نقش مهمی در اعتماد به نفس ما ایفا می کنند. به همین دلیل، هم برای زنان و هم برای مردان که از ریزش بیش از حد موهای ابرو رنج می برند ، می توانند باعث از دست دادن اعتماد به نفس و در عزت نفس خود بشود ، به همین دلیل امروزه کاشت ابرو و پیوند موی طبیعی ابرو بسیار محبوب شده است. برای انجام دادن کاشت ابرو معمولا مقداری از بانک مو یا دهنده مو زیر نظر پزشک متخصص برداشته و پس از فرایند تنظیم خواب ابرو که سبب طبیعی جلوه دادن پیوند میشود، کاشت صورت میگیرد. در حال حاضر انواع روش های کاشت ابرو در کلینیک تخصصی ابرو رویش سبز  با مجربترین کادر، کمترین هزینه و بهترین کیفیت قابل انجام است.

فقط در 5 روز بدون هیچ نشانه از کاشت به ابرو دلخواه برسید!

روش های درمانی این عمل سریع و بی درد است، هر چند امکان ایجاد ورم و کبودی در اطراف چشم‌ها برای ۳ تا ۴ روز پس از عمل جراحی وجود دارد، اما در روز پنجم معمولاً هیچ نشانه ای از پیوند موی طبیعی ابرو در صورت بیمار مشاهده نمی‌شود و ظاهر جدید ابرو برای سایرین جلب توجه خواهد کرد.

از آن جا که این عمل بسیار حساس و تخصصی می باشد میزان عوارض کاشت ابرو و دوره بهبودی آن به تخصص و مهارت تکنسین های کاشت، ابزار و دستگاه های استفاده شده در کلینیک کاشت بستگی دارد.

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرستان ها داری تعرفه های معینی است که بسته به عوامل گوناگون که در مقاله بعدی به شما توضیح خواهیم داد، تعیین می شود.

 

پرسش‌های متداول

قطع کردن مصرف دخانیا

قطع مصرف مکمل های ویتامین

قطع مصرف آسپیری

قطع مصرف مشروبات الکل

مشورت با پزشک

استراحت مناسب شب قبل از عمل

استحمام در روز کاشت ابرو

خیر، انجام دادن روش کاشت ابرو به طور سرپایی انجام می شود و نیاز به بستری شدن ندارد.

ماندگاری کاشت ابرو دائمی است و نتایج طبیعی‌تری برای متقاضی حاصل می‌کند. اگر چه سابقه‌ی کاشت مو به زمان‌های طولانی‌تری برمی‌گردد،