You are currently viewing نحوه انجام کارهای روزانه بعد از کاشت مو

نحوه انجام کارهای روزانه بعد از کاشت مو

نحوه انجام کارهای روزانه بعد از کاشت مو

بعد از انجام هر عمل زیبایی،بیمار باید مراقبت هایی را جهت تسریع در روند بهبودی انجام دهد.مراقبت های بعد از کاشت مو به یک دوره یک تا دو هفته ای و یک دوره یکساله تقسیم خواهد شد.استفاده از روش پیوند مو طبیعی ،برای افرادی که دچار ریزش مو شدید شده اند ،بهترین روش است.در ادامه مقاله به نحوه انجام کارهای روزانه بعد از کاشت مو می‌پردازیم.

توصیه های روزانه بعد از کاشت مو

یکی از توصیه های مهم بعد از کاشت مو نشستن موهای خود در روزهای اولیه کاشت است.

جلوگیری از تورم

برای عدم بروز تورم در پیشانی بهتر است شب اول از کمپرس آب سرد استفاده کنید.اما اگر سینوزیت دارید این کار را انجام ندهید.

استراحت

توصیه کلینیک رویش سبز به شما عزیزان این است که فردای کاشت ،کاملا استراحت نمایید.

باز کردن پانسمان

در ابتدا باز کردن پانسمان را به دست متخصص بسپارید و در صورت در دسترس نبودن میتوانید در ابتدا کلاه توری را از سر خود بردارید سپس آرام به باز کردن پانسمان خود بپردازید.

طریقه خوابیدن

باید دو بالشت زیر سرتان قرار دهید ،حواستان باشد باید به صورتی بخوابید که قسمت های مورد کاشت اصلا با بالشت تماس برقرار نکند.

ورزش

تا چند وقت باید از ورزش کردن سنگین پرهیز کنید زیرا ورزش سنگین گاهی باعث آسیب رساندن به فولیکول های مو میشود.برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مطالعه مقاله مراقبت های بعد از کاشت مو بپردازید.

دوران نقاهت کاشت مو

یک دوره کوتاه مدت برای ریکاوری وجود دارد.بیشتر افراد به یک یا دو روز زمان نیاز خواهند داشت در صورتی که ممکن است تا چند روز درد خفیف،سردرد که ناشی از بی حسی های موضعی مانند بی حسی درموجت است را شامل شوند.رسیدن به بهبودی کامل و دیدن نتایج نیازمند یک فاصله زمانی ۶ تا ۹ ماه می باشد.سپس با گذشت یکسال دیگر فرق بین موهای کاشته شده و موهای قبل شما نشان داده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید