You are currently viewing دلایل ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

دلایل ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

دلایل ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

ابرو یکی از مهم ترین اعضای صورت است که در زیبایی نقش مهمی دارد.کاشت ابرو با روش های مختلفی صورت میگیرد و یک روش عالی برای جایگزینی موهای ریخته شده در ابرو است.کاشت موی ابرو یک روش ایمن است و میتواند نتیجه های طبیعی برای افرادی که موی خود را از دست داده اند-ایجاد کند.در بعضی افراد موهای کاشته شده ممکن است بعد از کاشت ابرو شروع به ریزش کند و ابرو خالی شود.که در ادامه بیشتر به دلایل ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو میپردازیم.

سه دلیل عمده در ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

برخی از افراد با دیدن ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو- تصور میکنند که دنیا به آخر رسیده است .در صورتی که با رعایت برخی از نکات بعد از کاشت ابرو به جلوگیری از ریزش ابرو میپردازند.

عدم مراقبت صحیح از ابروها بعد از کاشت

پس از انجام اینکار باید فرصت لازم برای مراقبت از ابروها را داشته باشید. روزهای اولیه بعد از کاشت ابرو روزهای طلایی نامیده میشود.نکته بسیار مهم این است که نباید ابروهای خود را دستکاری کنید و باید تمیز نگه دارید.همچنین از انجام دادن فعالیت های ورزشی که منجر به عرق میشود باید تا چندین روز خودداری نمایید.در ادامه شما عزیزان را به مطالعه مقاله اشتباهات رایج مراقبت از مو دعوت مینماییم.

ضعف ابروهای کاشته شده

در بیشتر موارد موهای کاشته شده برای ابروها ضعیف هستند و قدرت کافی برای رشد ندارند.ریزش ابروها معمولا تا چند روز اول طبیعی است .با رعایت موهای کاشته شده در قسمت ابرو دوباره رشد میکنند.

کلینیک نامعتبر

کاشت ابرو باید توسط پزشک متخصص انجام شود.پزشک متخصص و با تجربه با انتخاب بانک موی مناسب به کاشت ابروی مناسبی میپردازد.یکی از معتبرترین کلینیک ها برای معرفی به شما عزیزان کلینیک رویش سبز است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید