You are currently viewing میکرواسکالپ سر چیست ؟

میکرواسکالپ سر چیست ؟

میکرواسکالپ سر چیست ؟

این سوال برای خیلی از افراد پیش می آید که میکرواسکالپ سر چیست ؟در واقع اسکالپ سر یا میکرواسکالپ سر ،روشی برای رفع طاسی سر و کم پشتی موی سر است.خدمات اسکالپ سر امروزه در حال گسترش محبوبیت نزد جوانان است.زیبایی یک رکن جداناپذیر از انسان است و طلب زیبایی در انسان فطری و ذاتی است.جالب است بابت این تکنیک بدانید که نوعی روش کاملا موثر و مفید برای ترمیم موهای آسیب دیده است.در ادامه برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مطالعه مقاله ترمیم موهای فر بپردازید.

میکرواسکالپ

جالب است بدانید میکرو به معنی هاشور زدن است و واژه اسکالپ به معنای کف سر یا پوست سر است.در واقع این روش،نوعی شبیه سازی موها به صورت پر پشت است.در واقعا میکرواسکالپ را میتوان یک تکنیک زیبایی دانست در این تکنیک رنگدانه های ارگانیک و گیاهی توسط یک دستگاه در لایه سطحی پوست تزریق میشوند.

اسکالپ سر چگونه انجام می‌شود؟

در روند انجام اسکالپ سر،استفاده از سوزن های بسیار ریز،وارد لایه بیرونی پوست سر می‌شود.فرایند انجام این روش تقریبا به صورت تاتو است.با ایجاد هر نقطه توسط سوزن زخم های به وجود می آید که به مرور زمان ترمیم میشود.در ادامه شما را به مطالعه مقاله کاشت مو به روش سلول های بنیادی دعوت مینماییم.

کاربرد اسکالپ سر

پوشش گذاری ناحیه کم پشت مو
پنهان کردن سوختگی و خال مادری
بهترین روش برای درمان ریزش سکه ای(برای اطلاعات بیشتر به مطالعه مقاله بیماری های شایع مو بپردازید.)
محو کردن جای بخیه بعد از کاشت مو و رویش مو

انجام اسکالپ سر چقدر زمان میبرد ؟

این عمل حدودا سه الی پنج ساعت زمان نیاز دارد در جلسه اول و سپس از جلسه دوم مدت زمان آن کمتر میشود.برای کسب اطلاعات بیشتر شما را به مطالعه مقاله مزایا و معایب اسکالپ سر دعوت مینماییم.

دیدگاهتان را بنویسید