You are currently viewing کاشت مو مصنوعی چیست؟

کاشت مو مصنوعی چیست؟

کاشت مو مصنوعی چیست؟

یکی از بهترین راه های کم پشتی موی سر، کاشت مو است. ریزش مو یا نازک شدن آن می‌تواند کابوس هر شخص در سنین جوانی یا میانسالی باشد.انسان سالهاست دنبال تکنیکی ایده آل برای داشتن موهایی با ظاهر طبیعی است. افرادی وجود دارند که به دلیل بانک موی ضعیف نمیتوانند کاشت موی طبیعی داشته باشند،بنابراین سراغ کاشت موی مصنوعی میروند. در ادامه کلینیک رویش سبز به سوال شما عزیزان که کاشت مو مصنوعی چیست؟ بیشتر میپردازد.

دلیل ریزش مو

ریزش مو یک پدیده طبیعی است اما اگر تعداد تارهای مو ریخته شده از حد طبیعی بیشتر شود منجر به کم پشتی مو میشود. ریزش مو میتواند تحت تاثیر عوامل زیادی باشد که در مقاله علت ریزش مو در دوران بارداری به صورت مفصل به آن پرداخته ایم.

کاشت مو مصنوعی

کاشت مو مصنوعی تکنیکی است که از آن برای رفع مشکل ریزش مو استفاده میکنند.کاشت مو مصنوعی در حقیقت یکی از راه های قدیمی کاشت است که با موهای مصنوعی قسمت های خالی را پوشش میدهد.الیاف مصنوعی در روش کاشت مو رشد نمی‌کند،بلکه مانند موهای طبیعی هستند.

چه کسانی می‌توانند کاشت مو مصنوعی را انجام دهند؟

کاشت موی مصنوعی برای افرادی که دچار بیماری های مرتبط با سیستم ایمنی و لخته شدن خون هستند یا دچار شیمی درمانی و سوختگی هستند و بانک مو قوی ندارند، مناسب است.

شرایط دیگر برای کاندیدای این روش

افرادی که طاسی کامل دارند.
کسانی که از انجام کاشت مو طبیعی واهمه دارند.
افرادی که از بیماری های پوستی رنج میبرند.
کسانی که نسبت به مواد بیهوشی و بی حسی،حساسیت از خود نشان می‌دهند.

آشنایی با تارهای مصنوعی

امروزه تارهای مصنوعی از مواد پلی آمید است.تارهای مصنوعی به صورت تکی یا جمعی بر روی پوست سر قرار میگرد و کارکردش با کلاه گیس کاملا فرق دارد. موهای مصنوعی به صورت دائم قرار میگیرد و شما میتوانید در ورزش و شنا هم از آن استفاده کنید.ماندگاری موهای مصنوعی ،بسته به شرایط و کیفیت است که از 6 ماه تا دو سال متغییر است.در آخر برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مطالعه مقاله عمر کاشت مو چقدر است؟ بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید