You are currently viewing کاشت مو برای بیماران قلبی

کاشت مو برای بیماران قلبی

کاشت مو برای بیماران قلبی

عمل کاشت مو امروزه یکی از مهم ترین خدمات پیشرفت ابزارهای علم پزشکی است.اگر شما هم دچار ریزش مو شدید شده اید، به سراغ کاشت مو طبیعی خواهید رفت. انجام فرایند پیوند مو طبیعی تاثیر بسیاری بر ظاهر دارد.موهای پرپشت میتواند ظاهر شما را تغییر دهد.در ادامه کلینیک رویش سبز در ارتباط با کاشت مو برای بیماران قلبی به صورت کامل خواهد پرداخت.

عمل پیوند مو طبیعی برای افراد دارای ناراحتی قلبی

نکته مهمی که باید بدانید این است که تاکنون در مورد ممنوعیت کاشت مو برای بیماران قلبی گزارش نشده است.امروزه کسانی که مشکلات قلبی حاد ندارند، می‌توانند زیر نظر پزشک به تغییر روند برخی از داروهایشان بپردازند. این افراد با وجود متخصص ،چند روز قبل از عمل می‌توانند به تغییر دوز مصرفی دارو یا قطع داروهای ضد انعقاد بپردازند.
در گذشته برای انجام کاشت مو،نیاز به بیهوشی فرد بود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیاز به بیهوشی نیست بلکه با بی حسی موضعی مانند بی حسی درموجت به انجام این عمل میپردازند.

آیا قبل از کاشت مو بیماران قلبی به مشاوره نیاز دارند!؟

مشاوره قبل از انجام کاشت مو یک امر کاملا حیاتی است.مشکلات ریتم قلبی ممکن است در هنگام جراحی باعث بروز عوارض هایی شود.کاشت مو یک جراحی ساده است.این جراحی بر اساس هر فردی زمان متغییری دارد و حدودا تایم جراحی بین 7-8 ساعت است.

مواد غذایی مناسب بیماران قلبی

مواد غذایی باید حاوی پروتئین ها و ویتامین ها و اسیدهای چرب باشد زیرا در نبود مواد معدنی نقص در سلول های فولیکول مو رخ میدهد.همه افراد مخصوصا کسانی که دچار بیماری قلبی هستند باید مواد غذایی که بعد از کاشت مو میخورند سرشار از :آهن-روی-منیزیم-ویتامین باشد.در ادامه برای اطلاعات بیشتر شما را به مطالعه مقاله بعد از کاشت مو چه بخوریم؟ دعوت مینماییم.

برخی از مراقبت های بعد از کاشت مو برای افراد قلبی

کاهش و کنترل استرس

کاهش نوشیدن قهوه و چای

مصرف داروهای قلبی و عروقی پس از عمل

در آخر شما عزیزان را به مطالعه مقاله مراقبتهای بعد از کاشت مو دعوت مینماییم.

 

دیدگاهتان را بنویسید