You are currently viewing مدت ماندگاری کاشت ابرو چقدر است؟

مدت ماندگاری کاشت ابرو چقدر است؟

مدت ماندگاری کاشت ابرو چقدر است؟

ابروها صورت را شاداب و جوان نشان میدهند و چشم ها را برجسته میکند. بسیاری از افراد هستند که ابروهای کم پشت و بدون خط دارند که این افراد دنبال کسب این زیبایی هستند.بنابراین امروزه شاهد مراجعه بسیاری از افراد به کاشت ابرو طبیعی هستیم.افرادی که به کاشت ابرو نیاز پیدا کرده اند این سوال برایشان به وجود آمده است که مدت ماندگاری کاشت ابرو چقدر است؟ در ادامه کلینیک رویش سبز به صورت مفصل به این موضوع خواهد پرداخت.

مدت ماندگاری کاشت ابرو

امروزه ابروهای پهن بیشتر طرفدار دارد و پیوند طبیعی ابرو به عنوان روشی دائمی گزینه مناسبی برای افراد خواهد بود.کاشت ابرو همانند کاشت مو یک روش دائمی برای از بین بردن ریزش مو است.پیوند طبیعی ابرو یک روش سازگار با بدن است که شما مدتی بعد از کاشت،ابروهایی کاملا طبیعی دارید.معمولا فولیکول های موهایی که در ابرو کاشته میشود از پوست سر یا اسکالپ سر گرفته میشود.هنگام کاشت معمولا فولیکول ها را از قسمتی انتخاب میکنند که در برابر ریزش مقاوم هستند.نتیجه کاشت ابرو در همه افراد یکسان نیست و در هر فردی نتیجه متفاوتی دارد. بنابراین ماندگاری کاشت ابرو تحت تاثیر عوامل مختلفی است که مهم ترین عامل آن فاکتورهای داخلی در بدن هر فرد است.

برخی مزیت های کاشت ابرو

نتیجه این عمل بسیار زیباتر از بقیه روش های زیبایی است.

ابروها متناسب با فرم صورت هر فرد طراحی میشود.

با وجود ابروهای مناسب دیگر نیاز به آرایش های غلیظ نیست.

هر خانمی برای بهتر نمایان کردن چهره خود نیازمند شناخت انواع مدل ابرو می باشد.

نتیجه نهایی کاشت ابرو چه زمانی حاصل خواهد شد؟

معمولا بین 4 تا 6 ماه بعد از انجام پیوند ابرو تا یکسال نتیجه نهایی آن قابل مشاهده است .در حقیقت در این بازه زمانی افراد میتوانند تراکم واقعی ابروهایشان را مشاهده کنند.در آخر شما را به مطالعه مقاله کاشت ابرو آقایان دعوت مینماییم.

دیدگاهتان را بنویسید