You are currently viewing کاشت مو به روش fut

کاشت مو به روش fut

کاشت مو به روش fut

موها تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی هر فرد دارد.با پیشرفت تکنولوژی روش های زیادی برای از بین بردن ریزش موها روی کار آمده است.یک روش بسیار پیشرفته کاشت مو طبیعی،کاشت مو به روش fut است.کلینیک رویش سبز این روش را برای افرادی که ناحیه بزرگی از سرشان فاقد مو است را پیشنهاد می‌کنند.در ادامه نسبت به این موضوع، به صورت مفصل خواهیم پرداخت.

کاشت مو Fut

روش اف یو تی به معنای انتقال واحد فولیکولی مو است.در این نوع کاشت معمولا یک سری واحد فولیکول مو به صورت نواری از بانک مو جدا میشود.منظور از کاشت مو به روش اف یو تی برداشتن مو از پشت سر بیمار است.محلی که پوست آن برداشته شده را با اندکی کشش بهم رسانده و آنرا بخیه میکنند، اما جای نگرانی برای ماندن بخیه نیست.

مراقبت های بعد از کاشت مو

داروهای تجویز شده توسط پزشک متخصص را به صورت منظم مصرف کنید.
محل کاشت را ماساژ ندهید.
تا مدتی از انجام ورزش های سنگین خودداری نمایید.در ادامه شما عزیزان را به مطالعه مقاله تاثیر ورزش بر رشد مو دعوت مینماییم.

مزایای کاشت مو به روش fut

در این روش به دلیل وجود میکروسکوپ آسیب به موها کمتر وارد میشود و 90 درصد موهای برداشت شده به صورت سالم پیوند خورده می‌شود.
این روش بازده بهتری نسبت به بقیه روش ها دارد.
به نسبت بقیه روش ها تعداد زیادی از فولیکول های مو را میتوان در یک روز پیوند داد.
مدت زمان کاشت مو به این روش بسیار کمتر از روش کاشت مو fue است.

سخن پایانی

کاشت مو به روش fit و fut انجام می‌شود.این دو روش مزایا و معایب فراوانی دارد.روش fut مقرون به صرفه تر است و نتیجه بهتری دارد.مشاوران کلینیک رویش سبز برای افرادی که تمایل به کاشت ابرو یا کاشت مو در جلوی سر را دارند می‌توانند از روش fit استفاده کنند.زیرا در این روش فرد پس از انجام عمل به مراقبت های کمتری نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید