You are currently viewing تفاوت روش کاشت مو fit و fue

تفاوت روش کاشت مو fit و fue

معمولا برای بسیاری از افراد سوالاتی پیش می آید و یکی از آنها این است که تفاوت روش کاشت مو fit و fue چیست؟
کاشت مو راه حلی است که منجر به رشد مو میشود و تار موی جدید ایجاد میکند.طی سالهای اخیر تعداد افرادی که به کاشت مو روی آورده اند،به شدت افزایش یافته است.کاشت مو fue به دلیل اینکه یک زخم خطی ایجاد نمیکند،میتواند برای افرادی که می‌خواهند از موهای بسیار کوتاه استفاده کنند مناسب باشد.نکته ای که در این مقاله باید به آن توجه نمایید این است که کاشت مو به روش fue همان روش قدیمی fit است که در ادامه کلینیک رویش سبز به صورت مفصل خواهیم پرداخت.

مزایای کاشت مو fit

محل برداشت جهت پیوند مو در پشت سر غیر قابل رویت است.
موهای کاشته شده کاملا طبیعی است.
طبیعی ترین خط رویش در جلوی سر
عدم نیاز به دوران تفاهت

مزایای کاشت مو fue

درد و خون ریزی را در پی ندارد.
در این روش از دستگاه های مخصوص بی حسی و بدون سوزن استفاده میشود.
امکان برداشت مو از سایر قسمت های بدن
در این روش کاشت مو در یک دوره حداکثر ۶تا۹ ماه نتیجه بخش است اما در روش های قدیمی تر در یک دوره ۱۲الی۱۴ ماه نتیجه بخش است.

مقایسه روش ها

کاشت مو به روش fit یکی از روش های منسوخ کاشت مو در دنیا محسوب میشود.بنابراین افرادی که به طاسی شدید دچار هستند اگر از این روش استفاده کنند باید به فاصله یکسال بعد مجددا کاشت مو را تکرار کنند. همانطور که در قسمت بالا اشاره کرده ایم. کاشت مو به روش fue، میتواند برای افرادی که میخواهند از موهای بسیار کوتاه استفاده کنند مناسب باشد.ریزش مو به عنوان یک مشکل تقریبا 50 درصد از زنان را درگیر خود کرده و بیش از 40 درصد از مردان زیر 35 سال و 65 درصد از مردان بالای 65 سال را درگیر خود کرده است.

در هر دو روش fue و fit فولیکول های مو را از ناحیه ای از سر یا بدن برداشت میکنند و آنها را از ناحیه ای از پوست سر که دچار ریزش مو شده اند،پیوند میزنند.در روش اف یو یی عمل کاملا بدون درد است و برای استخراج فولیکول ها ،از دستگاه برش استفاده میکنند و با بی حسی موضعی مانند بی حسی درموجت ،ناحیه استخراج شده را بی حس میکنند.
روش fue به صورت بالقوه امکان برداشت پیوند های بیشتری را به شما میدهد زیرا مو از ناحیه بزرگتری گرفته می‌شود و هیچ زخم قابل مشاهده ای در پشت سر باقی نمی ماند.بنابراین در هر دو عمل تعداد پیوند های قابل برداشت محدود است.

دیدگاهتان را بنویسید